WSZYSTKO DLA TERAPEUTÓW

Wspólnota terapeutów w PTMM

To miejsce będzie dostępne tylko dla naszych członków, stworzymy tutaj kilka przydatnych zakładek z ofertami i wiadomościami, z których każdy terapeuta chętnie skorzysta.

W planach jest stworzenie leksykonu terapii manualnej i rozwijanie haseł do swego rodzaju wikipedii fizjoterapeutycznej. Powstanie sklep partnerski z wybranymi produktami Polskich producentów i dystrybutorów sprzętu terapeutycznego. Będą dostępne aktualne i archiwalne egzemplarze naszego kwartalnika oraz wyszukiwarka artykułów w nich zamieszczonych. Znajdzie się tu również forum do dyskusji na tematy związane z terapią manualną oraz towarzystwem

"MEDYCYNA MANUALNA" - Oficjalny kwartalnik PTMM

Kwartalnik Medycyna Manualna jest oficjalnym czasopismem Polskiego Towarzystwa Medycyny Manualnej. Każdego roku są wydawane 4 egzepmlarze. Od 2019 roku Kwartalnik jest dostępny w wersji PDF, wyłącznie na naszej stronie. Egzemplarz papierowy można zamówić w naszym sklepie partnerskim. Cena to koszt druku i wysyłki.

Kwartalnik powstał dzięki Panu dr  Andrzejowi Permodzie, który jest jego redaktorem naczelnym. Czasopismo jest wydawane przez firmę Biomed w Głogowie.

Artykuły zamieszczane w kwartalniku dotyczą prac naukowych, przeprowadzonych przez członków PTMM i dotyczą przeważnie tematyki Terapii Manualnej.

Archiwalne

egzemplarze

Medycyny Manualnej

Submitting Form...

The server encountered an error.

Form received.