Aveno Life

Marka Aveno Life jest własnością firmy HABYS Sp. z o.o. z Jasła, która od lat jest liderem w produkcji i sprzedaży profesjonalnych stołów do masażu.

 

Oferta partnera

Firma HABYS zaoferowała, w ramach promocji, dodatkowy rabat na swoje nowe produkty wypuszczone pod marką Aveno Life. Poniżej znajdują się wyselekcjonowane  produkty wraz z kwotami rabatu oraz kodem zniżkowym.

Profesjonalny, 4-segmentowy stół stacjonarny o wzmocnionej konstrukcji oraz zaawansowanej regulacji silnikiem elektrycznym i siłownikiem.

Stół w standardzie posiada ramę sterującą, płynnie regulowane podłokietniki, wyłącznik bezpieczeństwa oraz stopki poziomujące.

Rabat 200 PLN

zobacz

Wpisz kod:

FIZJOPROV4-PTMM-200

Profesjonalny, 7-segmentowy stół stacjonarny o wzmocnionej konstrukcji oraz zaawansowanej regulacji zespołem silników elektrycznych i siłowników.

Stół w standardzie posiada ramę sterującą, pilot podblatowy z gniazdem zasilającym USB, system jezdny, płynnie regulowane podłokietniki, wyłącznik bezpieczeństwa oraz stopki poziomujące.

Rabat 200 PLN

zobacz

Wpisz kod:

FIZJOPROX7-PTMM-200

Altus to najwyższy model spośród stołów aluminiowych dostępnych w Aveno Life. Kształt profili aluminiowych w kształcie litery U zapewnia wysoką stabilność oraz ułatwia dostęp do pacjenta.

Stół dopracowany w najdrobniejszych szczegółach. Posiada szybką i łatwą regulację wysokości dzięki specjalnemu przekrojowi nóg.

Rabat 100 PLN

zobacz

Wpisz kod:

ESPIRIT-PTMM-100

eSpirit to uniwersalny stół do masażu, posiadający doskonałą relację jakości do ceny. Podwyższona jakość materiałów i akcesoriów czyni eSprit królem stołów w swojej kategorii. Stół jest łatwy w przenoszeniu, wygodny, stabilny i bezpieczny.

Przy projektowaniu konstruktorzy skupili się na ekonomicznych, ale bezpiecznych i trwałych rozwiązaniach. Dlatego też, stół wykonano z solidnego drewna bukowego, specjalnie frezowanych nóg, wytrzymałej tapicerki i pianki oraz linek o podwyższonej wytrzymałości.

Rabat 100 PLN

zobacz

Wpisz kod:

ALTUS-PTMM-100

Od Aveno Life

Marka Aveno Life jest własnością firmy HABYS Sp. z o.o. z Jasła, która od lat jest liderem w produkcji i sprzedaży profesjonalnych stołów do masażu. Korzystając z naszych doświadczeń oraz zagranicznych kontaktów, stworzyliśmy ekonomiczną linię produktową o wysokim standardzie, nieosiągalnym dotąd na polskim rynku. Ujmując to prostymi słowami: nie kupisz nigdzie indziej tak dobrych stołów w tak niskich cenach. Sprzęt Aveno Life importowany jest od sprawdzonych i zaufanych producentów. Produkcja odbywa się pod stałą i ścisłą kontrolą naszej firmy. W ten sposób jesteśmy pewni, że stół, który oddajemy w Twoje ręce, będzie Ci idealnie służył podczas Twojej przygody z masażem. Zobacz jak wygląda kontrola jakości w Aveno Life.

Aveno Life to nie tylko doskonały i bardzo przystępny cenowo sprzęt dla początkujących masażystów. Wraz z jakością naszych produktów dajemy Ci także najwyższy standard obsługi. Kupno stołu do masażu wymaga świadomej i dobrze przemyślanej decyzji. Dlatego zawsze jesteśmy chętni służyć Ci jak najlepszą i najbardziej kompetentną pomocą przy wyborze sprzętu Aveno Life. Codziennie jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zarówno przed, jak i po zakupie. Pamiętaj, że zawsze możesz na nas liczyć. Witamy w świecie masażu!

Jak skorzystać z oferty

Z oferty skorzystasz robiąc zakupy na stronie Partnera www.avenolife.com. Podczas zakupów w sklepie on-line wykorzystaj podany pod produktami kod rabatowy. Pracownicy Aveno Life, będą weryfikować zamówienia na podstawie listy aktywnych członków PTMM, znaczy to, że z rabatu mogą korzystać tylko osoby, które mają uregulowane płatności za składki i widnieją na liście członków. Zamówienie może zostać zrealizowane jedynie dla firm. których właścicielem lub współwłaścicielem jest członek PTMM. UWAGA ! Kody nie obowiązują podczas promocji specjalnych, takich jak Black Friday, Świąteczne itp.

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami.

Zarówno społeczność jak i zarząd PTMM stanowią czynni zawodowo terapeuci. Staramy się odpowiadać na maile jak najszybciej ale może nam to chwilkę zająć.

    “Kiedy człowiek pracuje rękami, jest robotnikiem. Kiedy pracuje rękami i umysłem, jest rzemieślnikiem. Kiedy pracuje rękami, umysłem i sercem, jest artystą.”

    Andrew Taylor Still, M.D.