Booksy

Aplikacja dla Ciebie + aplikacja dla Twoich klientów = Booksy: najłatwiejszy w obsłudze system do umawiania wizyt, zarządzania gabinetem i przyjmowania płatności bezgotówkowych.

Oferta partnera

Firma Booksy zaoferowała aktywnym członkom Polskiego Towarzystwa Medycyny Manualnej korzystanie z oferty sytemu rezerwacji i zarządzania kalendarzem on-line w najlepszej ofercie cenowej na rynku. Tylko dla naszych członków cena za korzystanie z systemu jest niższa o 10% od ceny standardowej.

Rezerwacje 24/7

Narzędzia marketingowe

Zarządzanie kalendarzem

Centrum sprzedaży (POS)

Zarządzanie bazą klientów

Zarządzanie salonem

Czym jest Booksy

To świetne narzędzie do organizacji pracy i budowania lojalności klientów. Kalendarz Booksy zapewnia masę udogodnień i elementów ułatwiających kontakt z klientem oraz zarządzanie grafikiem personelu oraz zasobami gabinetu. Niezastąpiony jest system przypominania klientom przez SMS o zbliżających się wizytach. Rezerwacje po przez stronę Booksy lub widget na Twojej stronie pozwolą Ci skupić się na pracy zamiast odbierać nieustanne telefony. Booksy jest największym i najpopularniejszym serwisem do obsługi salonów i gabinetów na świecie. Od początku 2019 wprowadzili udogodnienia dla fizjoterapeutów, pozwalające na prowadzenie dokumentacji medycznej.

Jak skorzystać z oferty

W celu wykorzystania tej możliwości Booksy prosi o bezpośredni kontakt pod adresem marketing.pl@booksy.com powołując się w mailu na PTMM. Booksy posiada przedstawicieli w każdym dużym mieście w Polsce i za granicą. Po otrzymaniu wiadomości odpowiedni przedstawiciel zweryfikuje aktualny stan członkostwa i skontaktuje się drogą mailową lub na podane dane kontaktowe. Aby uzyskać prawo do rabatu, członek PTMM musi być właścicielem lub współwłaścicielem firmy, z którą Booksy ma podpisać umowę. Członkostwo jest weryfikowane po przez listę członków na naszej stronie, tak więc brane są pod uwagę jedynie osoby rozliczone z PTMM. Rabat na usługi Booksy obowiązuje do wygaśnięcia członkostwa i Booksy ma prawo anulować rabat jeżeli nazwisko zniknie z listy. 

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami.

Zarówno społeczność jak i zarząd PTMM stanowią czynni zawodowo terapeuci. Staramy się odpowiadać na maile jak najszybciej ale może nam to chwilkę zająć.

    “Kiedy człowiek pracuje rękami, jest robotnikiem. Kiedy pracuje rękami i umysłem, jest rzemieślnikiem. Kiedy pracuje rękami, umysłem i sercem, jest artystą.”

    Andrew Taylor Still, M.D.